SlovenskýMagyarEnglish

Slovenská pošta informuje občanov

 24.03.2020

Slovenská pošta oznamuje občanom, že od utorka 24. marca 2020 do 5. apríla 2020 upraví otváracie hodiny pobočiek na celom území Slovenska.

Štandardné doporučené zásielky  a obyčajné listové zásielky Slovenská pošta doručuje vhadzovaním do domovej listovej schránky, bez osobného kontaktu so zákazníkom. V prípade, že sa zásielka nedá kvôli veľkosti vhodiť do poštovej schránky, bude uložená na pobočke pošty. Doručovateľ nechá oznámenie o uložení zásielky na pošte.

Výnimku má doručovanie úradných zásielok, poistených listov, doporučených listov „Do vlastných rúk“, „Doručenkou „Dobierkou. Tieto zásielky budú uložené na pošte v Kolárove a zákazník dostane do schránky oznámenie o uložení zásielky (tzv. žltý lístok ). Nezabudnite si zobrať so sebou občiansky preukaz.  Vydávanie vyššie uvedených druhov zásielok je zabezpečené pri priehradke na pošte v Kolárove, pričom úložná lehota týmto takzvaným oznámeným zásielkam je automaticky predĺžená o ďalších 14 kalendárnych dní, čiže spolu 32 dní  bez vyberania poplatku za službu.

Pošta v Dedine Mládeže bude zatvorená, len sa doručujú zásielky.

Otváracia doba Pošta Kolárovo je upravená nasledovne:

Pondelok, Utorok, Štvrtok a Piatok: 8,00 –  12,00 hod.

Streda:                                               8,00 – 12,00 hod.   a 13,00 – 17,00 hod.


Zoznam aktualít: