•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


Zoznam kandidátov pre voľby do zastupiteľstva Nitrianskeho samosprávneho kraja podľa volebných obvodov

 22.10.2013

Zoznam kandidátov pre voľby do zastupiteľstva Nitrianskeho samosprávneho kraja podľa volebných obvodov
                   
Volebný obvod č. 1 - KOMÁRNO              
                   
Vo volebnom obvode sa volí 8 poslancov              
                   
Číslo kandidáta na hlasovacom lístku Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Obec Ulica Číslo domu / vchodu Politické strany
1. Miroslav  Adamik JUDr. 53 štátny zamestnanec Mudroňovo   18 Nezávislý kandidát
2. György Batta Mgr. 42 novinár Komárno Meštianska  20/22 Nezávislý kandidát
3. Norbert Becse PaedDr. 41 pedagóg Nesvady Lipová 935/21 Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4. Mária  Csákiová Mgr. 49 učiteľka Komárno Biskupa Királya 39/16 Magnificat Slovakia
5. Lívia Csíková Mgr. 59 obchodná zástupkyňa Komárno Pohraničná 19 Magnificat Slovakia
6. Lajos Csóka Ing. 49 starosta Veľké Kosihy Konopná  47 MOST - HÍD, Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
7. Rudolf Čerňanský   61 hudobník Kolárovo Komárňanská 49 MOST - HÍD, Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
8. Robert Dick   49 pedagóg Komárno Eötvösova 60/11 Magnificat Slovakia
9. Csaba  Földes Ing. 53 ekonóm, starosta Číčov 29. augusta 486/40 Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
10. Peter Getler Ing. 46 lesný inžinier Komárno Biskupa Királya 45 Strana moderného Slovenska
11. Konštantín Glič Ing. 56 projektant Komárno Eötvösova 34/5 SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokratické hnutie
12. Tihamér  Gyarmati Ing. 48 elektroinžinier Svätý Peter Školská  228/18 Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
13. Éva Hortai JUDr. 59 advokátka Komárno Gen. Klapku 66/30 MOST - HÍD, Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
14. Árpád  Horváth   50 stavebný technik, primátor Kolárovo Rábska 896/16 Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
15. Jozef Jobbágy Ing. 61 starosta Svätý Peter Hlavná 15 MOST - HÍD, Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
16. Karel Krejčí Dpt. 73 dôchodca Komárno Dvorská 18/16 Komunistická strana Slovenska
17. Štefan Kucsera  Ing. 50 podnikateľ Kolárovo Mlynská  28 MOST - HÍD, Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
18. Milan Lehocký Ing. 46 starosta obce Kameničná    656 Nezávislý kandidát
19. Károly Less Mgr. 34 učiteľ Komárno Eötvösova 2668/34 Nezávislý kandidát
20. Anton Marek MUDr. 66 primátor Komárno R. Seressa 1488/4 Nezávislý kandidát
21. Tibor  Mayer   46 podnikateľ Komárno Nová osada 2391 Nezávislý kandidát
22. Milan Opálka Ing. 48 technický pracovník Hurbanovo Pivovarská 13 Komunistická strana Slovenska
23. Attila  Petheő   36 pedagóg Komárno Smrečinova 740/11 Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
24. Jozef Petráš Ing. 64 dôchodca Komárno Vnútorná okružná 9/55 Komunistická strana Slovenska
25. Ján Pikor Ing. 54 riaditeľ Komárno Vtáčej záhrady  571/18 Nezávislý kandidát
26. Tamara Podmanická Mgr. 39 farmaceut Iža   109 Strana moderného Slovenska
27. Zsolt Sebö MUDr. 49 lekár Komárno Platanova Alej 29 MOST - HÍD, Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
28. László Stubendek Ing. 60 elektroinžinier Komárno Komenského 267/46 Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
29. Olga Szabó JUDr. 55 advokátka, starostka Patince J. Fučíka  213 Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
30. Gabriel Szalay   61 dôchodca Bátorove Kosihy Nová 929 MOST - HÍD, Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
31. Rozália  Szalay Ing.  54 stavebná inžinierka, starostka Klížska Nemá   72 Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
32. Pavol Tausk Dpt. 68 dôchodca Komárno Gazdovská 15/51 Komunistická strana Slovenska
33. Ladislav Tóth   73 dôchodca Komárno Hviezdna 8/20 Komunistická strana Slovenska
34. Dušan Tulpík Ing. 62 podnikateľ Komárno Sústružnícka  7/15 Ľudová strana -Hnutie za demokratické Slovensko
35. Tamás Varga JUDr. 43 právnik Komárno Kováčska  11 MOST - HÍD, Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
36. Anna Žigová   54 zdravotná sestra Hurbanovo Súdna 38 SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokratické hnutie
                   
                   
V Nitre dňa 14. októbra 2013                
                   
                   
Predseda volebnej komisie NSK:              

Úradné hodiny

Pondelok: 07:30 - 12:00 12:30 - 15:30
Utorok: 07:30 - 12:00 12:30 - 15:30
Streda: 07:30 - 12:00 12:30 - 17:00
Štvrtok: 07:30 - 12:00 12:30 - 15:30
Piatok: 07:30 - 12:00

Fotogaléria

Kalendár

Kalendár zvozu odpadu